Mirë se vini

Mirë se vini në faqen tonë. Këtu do të gjeni të gjitha informacione në lidhje me  shoqatën tonë, po dhe më shumë. Urdhëroni dhe ndihmoni në zgjërimin dhe pasurimin e kësaj faqe. Kalofshi mirë!

Bisedė me lapsin

Terminet e radhės

Keine Einträge.

Aktualitete

27. Mars 2016 nė Frauenfeld (TG)

Mė 27 Mars 2016, nė qendrėn sportive tė Frauenfeldit TG (Sporthalle Auenfeld), Shoqata humanitar...> mehr
27.03.2016

Bursė Studentore pėr vitin akademik 2016/2017

Shoqata Humanitare Tearca me seli nė Zvicėr duke u nisur nga parimi i pėrkrahjes dhe avancim...> mehr
09.01.2016

Kuvendi: 06. Dhjetor 2015 ora 15:00 nė Zürich

Vendim Informohen tė gjithė Antarėt e SHH Tearca nė Zvicėr se nė Kuvendin e fundit tė mbajtur ...> mehr
06.12.2015