Mirë se vini

Mirë se vini në faqen tonë. Këtu do të gjeni të gjitha informacione në lidhje me  shoqatën tonë, po dhe më shumë. Urdhëroni dhe ndihmoni në zgjërimin dhe pasurimin e kësaj faqe. Kalofshi mirë!

Manifestimi familjar 21.09.2019

Manifestimi familjar pėr vitin 2019 ėshte nė planifikim. Tė gjithė qytetarėt e Tearcės jan tė ft...> mehr
10.03.2019

Bursė Studentore pėr vitin akademik 2019/2020

    Shoqata Humanitare Tearca me seli nė Zvicėr duke u nisur nga parimi i pėrkrahjes dhe avan...> mehr
10.01.2019

Keine Einträge.